https://www.youtube.com/watch?v=nCU4999nJhA

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz ?

Bilkar Bilgisayar, 2005 yılında İstanbul Kapalıçarşı bölgesinde bilgisayar donanımı kurulum, server sistemi kurulumu ve yazılım geliştirme konularında satış ve destek hizmetleriyle faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitimli kadromuzla, en son teknoloji ürün ve çözümleri müşterilerimizin hizmetine sunarak profesyonelliğimizi sürdürmekteyiz.

Sizin için neler yapabiliriz ?

Firewall
Hizmeti

Firewall ile sunucularınızı olası dış tehditlerden koruyabilir, yaşanabilecek veri kayıpların önüne geçebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun kapasite ve işlevselliğe sahip Firewall hizmetlerinden birini seçerek daha güvenli internet ortamı oluşturabilirsiniz.

Network
Hizmeti

Müşterilerimizin gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek, Yerel Ağ, Uzak Alan Ağı, Kablosuz Ağ, Ağ Güvenliği, ve Güvenli Uzak Erişim gibi ağ teknolojileri konularında danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri sunmaktayız.

Teknik Servis
Hizmeti

Bilkar Bilgisayar tamamen bir bilgisayar teknoloji çözüm noktası olmaya odaklanmıştır. Vermekte olduğumu bilgisayar, laptop, tablet, yazıcı, sunucu teknik servis hizmetlerimizle tüm teknolojik çözüm taleplerine cevap vermektedir.

Server Kurulum
Hizmeti

Uzman teknisyenlerimiz tarafından sunucu kurulum işlemleri yapılır, analizleri ve testleri yapıldıktan sonra çalışır hale getirilir. Periyodik kontroller ile iyileştirme ve bakım çalışmaları yapılarak, uzun vaadede sorunsuz çalışması sağlanır ve olası sorunların önceden önüne geçilir.

Pusula Yazılım
Destek Hizmeti

Pusula Yazılım ürünleri, bir işletmedeki barkodlu satış, barkodlu stok yönetimi, ambar yönetimi, cari hesaplar, üretim, çantacı takibi, el terminali ile sıcak satış için gerekli olan ve birbirleriyle entegre çalışan modüllerden oluşmaktadır. Yerinde veya uzaktan destek vermekteyiz.

Ürün Sertifikası
Basımı

İçerik Hazırlanııyor.

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz !

İletişim Bilgileri